LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

MINUTE PAS MINUTE

Kryesore

22:54 Politikë

Rama darkon me ambasadoren Yuri Kim

Kryeministri Edi Rama ka darkuar mbrëmjen e sotme me ambasadoren amerikane në Tiranë, Yuri Kim. Nga informacionet e deritanishme, nuk dihet se cila ka qenë a...

20:42 Politikë

Bushati: Të largohen humbësit nga PD

Gjatë mbledhjes së Kryesisë së PD-së së vulës, deputeti Helidon Bushati tha se i duhet hapur rrugë figurave të reja. Bushati kërkoi të tërhiqen nga PD ku...

CNA LIVESTREAM

Lajmet e fundit nga

23:20 Sport

Inter ëndërron rikthimin e Achraf Hakimit

Pavarësisht se Achraf Hakimi u largua nga Interit, mbrojtësi anësor nga Maroku nuk e ka fshehur asnjëherë dashurinë që ka për zikaltërit. Tifozët e skuadrës nga...

22:54 Politikë

Rama darkon me ambasadoren Yuri Kim

Kryeministri Edi Rama ka darkuar mbrëmjen e sotme me ambasadoren amerikane në Tiranë, Yuri Kim. Nga informacionet e deritanishme, nuk dihet se cila ka qenë a...

22:29 Sport

Igli Tare gjithnjë e më pranë Milanit

Milani ka zyrtarizuar shkarkimin e legjendës Paolo Maldini, si dhe atë të Riki Masarës. Vendi i drejtorit sportiv ka mbetur vakant në Milano dhe kandidati i për...

mendimijuaj

Poll

më të lexuarat

moti në kryeqytet

Videofeed

14:02 - 6 Qershor 2023

“Vrasësit e Joy-it i fsheh qeveria"/ Berisha, thirrje Kenias të paraqesë rastin në OKB

Të tjera nga kanali ynë

“Vrasësit e Joy-it i fsheh qeveria"/ Berisha, thirrje Kenias të paraqesë rastin në OKB

Vendimi i qeverisë për ASA/ Meta: I njëanshëm, arbitrar

KAS rrëzon kërkesën e "BF"/ Kërkuan të shpallet e pavlefshme kutia e burgut të Rrogozhinës

Dy persona gjenden të pajetë/ Ngjarjet kanë ndodhur në Maliq dhe Pogradec

Detaje të reja për vdekjen e Kenianës/ 'Zbërthimi' i telefonit hedh dritë mbi vdekjen e Joy Aoko