LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E paprecedentë-Makinat luksoze të deputetëve në lulishte/ Policia "zhduket" nga qarkullimi

24 Nëntor 2022, 11:29, Aktualitet CNA
E paprecedentë-Makinat luksoze të deputetëve në lulishte/
Foto ilustruese

Deputetët nuk mjaftohen me parkingjet, saqë tanimë nuk iu bëhet aspak vonë të shkelin edhe hapësirën e gjelbër.

Makina të parkuara në lulishte, është kjo pamja që ka mbërritur në redaksinë e CNA.al.

Ky është një akt i paprecedentë, ku protagonistë nuk janë më qytetarët e thjeshtë, por zyrtarët.

Ata që na përfaqësojnë në parlament dhe flasin në emër të shqiptarëve.

Gjithashtu një tjetër mungesë e vëmendjes është ajo e policisë, radari i të cilëve duket se nuk kap makinat luksoze të deputetëve./ CNA.al

Lajmet e fundit nga