LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTO/ Berisha-Bardhi, në një tryezë për të tretën herë

19 Shtator 2023, 12:44, Aktualitet CNA
FOTO/ Berisha-Bardhi, në një tryezë për të tretën
Foto ilustruese

Opozita po zhvillon takimin e tretë të përbashkët në Kukës.

Kreu i Grupit Parlamentar të PD-së, Gazment Bardhi, dhe ish-kryeministri dhe lideri i demokratëve, Sali Berisha, kanë mbledhur deputetët për të mbështetur kandidatin në zgjedhjet për Bashkinë e Kukësit, Emri Vatën, si dhe për vijimin e aksionit opozitar.

Këtij takimi i janë bashkuar edhe deputetë dhe eksponentë të tjerë të Partisë Demokratike./ CNA

 

Lajmet e fundit nga