LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto/ Rama sërish në stadium me familjen, ulur pranë Dukës e Ballës

20 Nëntor 2023, 20:59, Aktualitet CNA

Foto/ Rama sërish në stadium me familjen, ulur pranë Dukës e

Kryeministri, Edi Rama edhe këtë të hënë ka zgjedhur që ta ndjekë në stadiumin “Air Albania" ndeshjen e Kombëtares.

Ai është ulur në të njejtin vend si gjithmonë dhe shoqerohet nga e shoqja, Linda Rama dhe djali i tij, Zaho.

Foto/ Rama sërish në stadium me familjen, ulur pranë Dukës e

Pranë kryeministrit ndodhet dhe Presidenti i FSHF, Armando Duka dhe Ministri i Brendshëm, Taulant Balla.

Kombëtarja shqiptare e futbollit pret Ishujt Faroe në ndeshjen e sotme në ”Air Albania” ku merr përfundon me një festë të madhe cikli i eliminatoreve të Euro 2024. Kuqezinjtë kanë siguruar që në ndeshjen e kaluar kualifikimin dhe kjo i ka dhënë qetësinë trajnerit Silvinjo./ CNA

Lajmet e fundit nga