LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Fotolajm- Edi Rama laget në Kuvend/ Çfarë e qullosi Kryeministrin?

24 Nëntor 2022, 14:11, Aktualitet CNA
Fotolajm- Edi Rama laget në Kuvend/ Çfarë e qullosi
Kryeministri Edi Rama

Kryeministri Edi Rama, ka publikuar një foto në rrjetet sociale, duke treguar prapaskenat nga Kuvendi.

Kryeministri shfaqet me këmishën e lagur, ndërsa thotë se sapo ka dalë nga zhytja në histori për Portin e Durrësit.

Prapaskenë pas Kuvendit, i sapodalë nga zhytja në histori për Durrësin 2030”, shkruan Rama.

Porti i Durrësit ka shkaktuar shumë debate dhe përplasje që në nisje të seancës parlamentare, ndërsa nuk kanë munguar akuzat mes qeverisë dhe opozitës./ CNA.al

Fotolajm- Edi Rama laget në Kuvend/ Çfarë e qullosi

Lajmet e fundit nga