LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

I zhdukur prej pothuajse 1 viti, një tjetër urdhër-arrest për Ervis Martinajn

27 Korrik 2023, 12:37, Aktualitet CNA

I zhdukur prej pothuajse 1 viti, një tjetër urdhër-arrest

Prokuroria e Posaçme po kryen kontrolle në shtëpitë e Ervis Martinajt, i cili prej pothuajse një viti rezulton i zhdukur.

Nga ana tjetër, gazetarja Klodiana Lala bën me dije se ndaj Martinajt ka dhe një urdhër-arrest të ri.

Ende nuk dihen detaje në lidhje me urdhër0arrestin e ri ndaj Martinajt.

I shumëkërkuari i drejtësisë është zhdukur që në muajin gusht të vitit të kaluar.

Pretendimet kanë qenë të shumta në lidhje me fatin e tij, por ende nuk ka një version zyrtar mbi atë çfarë ka ndodhur me të.

SPAK ka kryer kontrolle dhe më parë në banesat e Martinajt në Surrel dhe në Fushë-Kuqe.

Lajmet e fundit nga