LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Makineria i kap dorën/ Humb jetën 38-vjeçari shqiptar, baba i dy fëmijëve të mitur

18 Shtator 2023, 12:45, Aktualitet CNA

Makineria i kap dorën/ Humb jetën 38-vjeçari shqiptar, baba i

Një 38-vjeçar shqiptar ka humbur jetën në Trikeri të Volos, Greqi.

Ai ishte duke pastruar ambiente të ndryshme pas përmbytjes, por teksa po punonte një makineri i ka kapur dorën.

Ajo ka bërë që 38-vjeçari të humbasë jetën.

38-vjeçari shqiptar ishte baba i dy fëmijëve të mitur përkatësisht 5 dhe 11 vjeç dhe jetonte me familjen në Trikeri./ CNA

Lajmet e fundit nga