LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Përfundon mbledhja e deputetëve të opozitës/ Berisha: Ishte shumë e frytshme

19 Shtator 2023, 14:13, Aktualitet CNA

Përfundon mbledhja e deputetëve të opozitës/ Berisha: Ishte

Ka përfunduar mbledhja e deputetëve të opozitës në Kukës. Ish-kryeministri Sali Berisha në një prononcim për mediat u shpreh se ishte një mbledhje shumë e frytshme dhe detajet do t’i bëjë me dije Gazment Bardhi.

Nga ana tjetër shprehu dhe njëherë që Emri Vata ka mbështetjen e të gjithë deputetëve demokratë në zgjedhjet për Bashkinë e Kukësit.

Ai i ka bërë thirrje çdo qytetari në Kukës të votojë në zgjedhjet e 24 shtatorit.

“Ishte një mbledhje shumë e frytshme. Emri Vata ka besimin e deputetëve demokratë. U bëj thirrje kuksianëve të marrin pjesë në zgjedhje”, tha Berisha./ CNA

Lajmet e fundit nga