LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Policia, aksion në kryeqytet/ Në pranga ish zv.drejtori i policisë, Erzen Breçani

20 Nëntor 2023, 19:47, Aktualitet CNA
Policia, aksion në kryeqytet/ Në pranga ish zv.drejtori i
Ish-drejtori i policise Erzen Breçani

Policia ka zhvilluar një operacion në kryeqytet me kërkesë të SPAK, ku mësohet se ka rënë në pranga ish-zv.drejtori i Policisë së Tiranës, Erzen Breçani.

Mësohet se janë lëshuar disa urdhër-arreste mes tyre, punonjës dhe ish punonjës policie.

Ende nuk dihen arsyet e arrestimit të ish-zv.drejtorit të policisë së Tiranës, Erzen Breçani./ CNA

Lajmet e fundit nga