LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Zjarri në pallatin 10-katësh në Tiranë/ Policia ia kalon çështjen Prokurorisë

19 Shtator 2023, 11:16, Aktualitet CNA
Zjarri në pallatin 10-katësh në Tiranë/ Policia ia kalon
Foto ilustruese

Policia e Shtetit i ka referuar Prokurorisë si ngjarje aksidentale, zjarrin në pallatin 10-katësh në Tiranë.

Sipas informacioneve policia ende nuk ka ekspertizën e materialit që është përdorur për fasadën.

Pritet autorizim nga Prokuroria për të pyetur ndërtuesin e pallatit.

Kujtojmë se zjarri shkrumboi tri apartamente dhe dëmtoi rëndë të tjera banesa./ CNA

 

Lajmet e fundit nga