LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Euro, në minimumin historik/ Kursi i këmbimit, 20 nëntor 2023

20 Nëntor 2023, 08:02, Ekonomi CNA

Euro, në minimumin historik/ Kursi i këmbimit, 20 nëntor 2023

Sot më 20 nëntor 2023, dollari amerikan blihet me 94.8 lekë dhe shitet me 95.8 lekë.

Euro blihet me 103.5 lekë dhe shitet 104.1 lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 106.5 lekë, ndërsa në shitje me 108 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 117.5 lekë dhe shitet me 119.5 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 69 lekë dhe në shitje me 71.5 lekë.

Më poshtë po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja./ CNA

Euro, në minimumin historik/ Kursi i këmbimit, 20 nëntor 2023

08:45 Ekonomi

Një botë mizore

Pse po përhapet frika në tregjet financiare? Investito...

Lajmet e fundit nga