LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

MINUTE PAS MINUTE

10:22 Opinione Grigels Muçollari

Last mandate

With a group game, starting from Rama I, Mirela Kumbaro an...

Kryesore

CNA LIVESTREAM

Lajmet e fundit nga

22:13 Tech

US, investigating dangers from smart cars

The United States announced on Thursday that it is launching an investigation into potential security risks from smart vehicles that use technology from count...

20:58 World

19 Russian soldiers are killed in Donetsk

At least 19 Russian soldiers were killed and dozens wounded Thursday by a Ukrainian missile attack in the Ukrainian region of Donetsk, Ukrainian officials sai...

yourthought

Poll

më të lexuarat

moti në kryeqytet

Videofeed

15:03 - 29 Shkurt 2024

FLUTURIMET NË EVROPË/ Më të sigurta se kurrë më parë

Other videos from our channel

FLUTURIMET NË EVROPË/ Më të sigurta se kurrë më parë

BREGU, NË SAMIT/ "Koha për të përcaktuar të ardhmen e rajonit tonë"

RAMA NUK TËRHIQET/ Greqia nuk e "tremb", komenton kërkesën e Zelenskyt

NDALIMI I DINARIT/ Vuçiç: Jemi të gatshëm të flasim, BE dhe SHBA kundër regjimit të Kurtit

NDIHMA PËR RINDËRTIMIN E QYTETEVE/ Veliaj pret ministrin ukrainas, Aleksander Kamyshin

15:30 Lifestyle

Sherr në

Një sherr ka ndodhur në shtëpinë e "Big Brother VIP" m...