LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

MINUTE PAS MINUTE

Kryesore

22:09 POLITICS

Mul Noka does not obey Evi Kokalari

Today, the activist, Evi Kokalari or otherwise known as Evi Angelakis, after the attacks on the FRPD youth, did not hesitate to attack the head of the DP,...

20:00 POLITICS

Evi Kokalari urdhëron Mul Nokën: Pusho

Aktivistja Evi Kokalari, e cila në kohën kur bëheshin zgjedhjet brenda Partisë Demokratike bërtiste me të madhe dhe kërkonte të votohej Flamur Noka për se...

19:51 Opinione

How Rama, Berisha and Meta fall together

The idea that in Albania it is impossible to create a political alternative outside of the SP-PD duo and their satellites stems from a deeply elitist conc...

Lajmet e fundit nga

22:09 POLITICS

Mul Noka does not obey Evi Kokalari

Today, the activist, Evi Kokalari or otherwise known as Evi Angelakis, after the attacks on the FRPD youth, did not hesitate to attack the head of the DP,...

yourthought

Opozita ka paralajmëruar zhvillimin e protestave. Kreu i PD-së, Sali Berisha, ka bërë thirrje për greva e tubime masive. Kreu i PL-së, Ilir Meta, deklaron se shqiptarët do ta heqin zvarrë Edi Ramën dhe kërkon protesta pa ndalim. A do të jeni pjesë e tyre?

Poll

më të lexuarat

moti në kryeqytet

Videofeed

07:07 - 14 Maj 2022

Spostohet autobusi per ekspertize

Other videos from our channel

Spostohet autobusi per ekspertize

Pamje nga aksidenti ne aksin Shkoder-Lezhe

Brenda autobusit te linjes se Unazes

Kuvendi i PD/ Topalli mesazh demokratëve: Unë nuk harroj

Nga procesi i zgjedhjeve në Maliq