LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Starton Champions League, zbulohen formacionet në Milan-Newcastle

2023-09-19 18:07:00, Sport CNA

Starton Champions League, zbulohen formacionet në Milan-Newcastle

Milani pret Newcastle në sfidën e parë të Ligës së Kampionëve për këtë sezon, me të dyja skuadrat që ndodhen në “Grupin e Ferrit”.

Kuqezinjtë duan të lënë pas atë humbje të hidhur 5-1 nga Interi në fundjavë dhe të rikthehen te fitorja.


Nga ana tjetër “qymyrxhinjtë” vijnë nga një fitore në kampionat, teksa në formacion është edhe një ish. Sandro Tonali rikthehet në “San Siro”, kësaj radhe si kundërshtar i “Djallit”.

FORMACIONET ZYRTARE:

Starton Champions League, zbulohen formacionet në Milan-Newcastle

Lajmet e fundit nga