LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

ZYRTARE/ Partizani firmos me mbrojtësin

2023-09-19 19:12:00, Sport CNA
ZYRTARE/ Partizani firmos me mbrojtësin

Partizani ka rinovuar kontratën me mbrojtësin Paulo Buxhelaj. 20-vjeçari ka shkëlqyer në dy sezone me të kuqtë dhe klubi ka vendosur ta shpërblejë.

Partizani ka njoftuar rinovimin e kontratës me mesfushorin për katër vitet e ardhshme.

Njoftimi:

Partizani njofton zgjatjen e bashkëpunimit me Paulo Buxhelaj. Mbrojtësi 20 vjeçar dhe klubi kanë nënshkruar sot kontratën e re të vlefshme deri në 2027.

Klubi konkretizon pozitivisht të ardhmen e mbrojtësit të kampionëve, njëkohësisht pjesëtar i ekipit tonë përfaqësues U-21.

Lajmet e fundit nga