LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Horoskopi i ditës, e enjte, 31 gusht 2023/ Çfarë kanë rezervuar yjet për ju sot, sipas Paolo Fox

31 Gusht 2023, 07:22, Horoskopi CNA

Horoskopi i ditës, e enjte, 31 gusht 2023/ Çfarë kanë

Dashi

Sot do të mund të zhvilloni takime të reja që do të sjellin diçka të bukur gjatë muajit shtator. Peshoni me qetësi vendimet delikate.

Demi

Keni nevojë urgjente për të sqaruar diçka, për të hequr qafe një peshë që e mbani në shpinë prej disa kohësh. Në dashuri do të shikoni të ardhmen me perspektiva të mira.

Binjakët

Presionet e punës dhe detyrat që do të deshifrohen ka të ngjarë të zvarriten në tetor ose nëntor. Duhet të gjeni, me qetësinë e duhur, zgjidhje adekuate për problemet.

Gaforrja

Aktualisht ka një sërë elementësh që nuk të kënaqin, duke filluar nga puna: projektet dhe programet kanë marrë rrugë të papritura dhe duhet të prisni vjeshtën për të zgjidhur nyjet e padëshiruara.

Luani

Tani dhe gjatë gjithë muajit shtator duhet të përfitoni nga Venusi në shenjën tuaj që ju jep hapësirë për njohje të reja. Ka shumë njerëz që ju respektojnë, por është mirë të mos u besoni të gjithëve.

Virgjëresha

Në ditët e sotme dhe të nesërme do të paguhet lodhja e akumuluar. Kujdes të mos veproni me impuls dhe këshillohet të mos nervozoheni edhe për gjëra të vogla.

Peshorja

Nëse ka pasur vonesa në muajt e fundit, rruga e ndjekur është ajo e rimëkëmbjes: një perspektivë që do të zgjerohet më tej në dy muajt e ardhshëm. Sa i përket punës, jeni në rrugën e duhur.

Akrepi

Sot dhe nesër mund të mbizotërojnë pasiguritë dhe ngjarjet e papritura: fundjava duhet të shkojë më mirë. Ndryshimet e hasura në vendin e punës çojnë në disa dyshime të pashmangshme.

Shigjetari

Në këtë gjysmë të dytë të javës shfaqet nervozizmi. Do ketë shumë diskutime me kolegë dhe partnerë dhe nuk do të merrni dot përgjigjet e dëshiruara. Mbani gjallë dialogun.

Bricjapi

2023 është plot me vendime të rëndësishme, zgjedhje vendimtare: dyshimet gradualisht do të kapërcehen. Të rinjtë do ta gjejnë veten duke ecur në shtigje të reja.

Ujori

Duke qenë se juaja është një shenjë e lirë, kohët e fundit keni vuajtur pak nga detyrimet dhe manipulimet; përveç kësaj, problemet e punës kanë sakrifikuar sferën sentimentale.

Peshqit

Hëna e favorshme ofron shanse të reja për dashurinë. Por kini kujdes: rreziqet, shkeljet dhe, mbi të gjitha, çdo tradhti mund të kthehet në rezultat. Projektet e punës do të ecin pak ngadalë./ CNA

Lajmet e fundit nga