LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Horoskopi i ditës, e hënë, 28 gusht 2023/ Çfarë kanë parashikuar yjet sipas Paolo Fox

28 Gusht 2023, 07:17, Horoskopi CNA

Horoskopi i ditës, e hënë, 28 gusht 2023/ Çfarë

Dashi

Ndoshta bujaria ju ka bërë t'u besoni njerëzve që janë treguar jo të besueshëm: situata do të duhet të rregullohet, veçanërisht për sa i përket çështjeve financiare dhe ligjore.

Demi

Kohët e fundit ka pasur shumë trazira për shkak të ndryshimeve dhe vonesave të ndryshme. Disa çështje pune dhe mosmarrëveshje të llojeve të ndryshme do të sqarohen në javët në vijim.

Binjakët

Disa vonesa ju lënë të hutuar, por këto janë situata që mund të zgjidhen brenda pak ditësh, në mënyrë që më pas të planifikoni siç duhet projektet dhe idetë në funksion të shtatorit.

Gaforrja

Për disa prej jush gushti u karakterizua nga nervozizëm dhe tensione dhe sigurisht që tani do tu duhet të merreni me çështje burokratike. Nga 31 gushti do të filloni të gjeni qetësi.

Luani

Pikat e forta të yjeve tuaj duket se qëndrojnë te miqësia dhe dashuria, por ju duhet të jeni të kujdesshëm ndaj njerëzve oportunistë, shumë mundime në fushën profesionale.

Virgjëresha

Idealja do të ishte të dallonit më qartë se çfarë ju pëlqen dhe çfarë nuk ju pëlqen në të vërtetë. Një ndryshim i rëndësishëm do t'ju sjellë angazhim në disa fronte në muajt e ardhshëm.

Peshorja

Fillimi i kësaj jave nuk është gjë tjetër veçse emocionues, por Marsi në shenjën tuaj çon, në pak konfuzion dhe nervozizëm, në zgjidhjen e disa situatave të pazgjidhura .

Akrepi

Tabloja e përgjithshme nuk është më e qartë. Disa janë të shqetësuar për ndryshimet në pritje të punës: në përgjithësi, do t’u duhet më shumë siguri.

Shigjetari

Ndryshimet nuk do ju kapin të papërgatitur, por përkundrazi do të jenë stimuluese. Përveç kësaj, Marsi do t'u japë shtytjen e duhur për të jetuar përvoja emocionuese.

Bricjapi

Projektet, idetë dhe objektivat e shumta kanë çuar në zhgënjime të ndryshme: është mirë të jeni gjithmonë aktiv, por duhet të keni parasysh se diçka mund të shkojë keq.

Ujori

Ndër nevojat e këtyre ditëve është mirë të niseni nga çështjet ekonomike. Është urgjente të bëhen disa porositje, numërim, kontrollim të llogarive rrjedhëse dhe lloje të ndryshme afatesh.

Peshqit

Jeni pak të shqetësuar. Kundërshtimi i Diellit dhe Mërkurit kërkon qartësi dhe rregull. Mbani në mend se detyrat e reja gjithashtu mund të çojnë në ndryshime pozitive./ CNA

Lajmet e fundit nga