LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Horoskopi i ditës, e martë, 29 dusht 2023/ Çfarë kanë parashikuar yjet sipas Paolo Fox

29 Gusht 2023, 07:17, Horoskopi CNA

Horoskopi i ditës, e martë, 29 dusht 2023/ Çfarë kanë

Dashi

Qëllimet e mira nuk mungojnë dhe keni dëshirë për të dashur e për të ndarë emocionet me dikë. Pas një periudhe ngërçi, do të filloni me ide të reja dhe brilante.

Demi

Disa çështje ekonomike në rrezik do të zgjidhen brenda muajit shtator edhe nëse do t'u duhet të vendosni pak rregull. Planifikoni gjëra të bukura për ditën e sotme.

Binjakët

Ju jeni të etur për t'u rikthyer në lojë dhe në këtë kuptim jeni të favorizuar nga një përqendrim interesant emocionesh dhe humori. Provokimet dhe diskutimet vijnë nga jashtë.

Gaforrja

Nëse sfera sentimentale aktualisht po përjeton një ngërç, ajo e punës është duke u përkulur dhe parashikon një shtator shumë të pasur.

Luani

Ka shenja shumë pozitive në nivelin e marrëdhënieve, edhe në rastin e keqkuptimeve ose sjelljeve të parregullta të njerëzve të tjerë. Situata e punës është më delikate.

Virgjëresha

Muaji shtator më në fund do t'ju japë një shpengim, por ju duhet të kaloni situata delikate ose të paktën të bëni sakrifica në mënyrë që të mund të vazhdoni me zgjedhje të reja.

Peshorja

Shenja përparon drejt një rikuperimi të plotë. Fillimisht duhet të zgjidhen disa probleme pune, për shkak të ngjarjeve të paparashikuara.

Akrepi

Stresi dhe lodhja duhet të menaxhohen siç duhet: është e rëndësishme të mos e teproni. Puna do shkojë mirë, por ju duhet pak durim.

Shigjetari

Nëse ndryshimet kanë shënuar 2023, tani është koha për të gjetur qetësi dhe qartësi. Nervozizmi do të shfaqet tek ata që janë ende të varur në ekuilibër.

Bricjapi

Ata që tashmë kanë realizuar projekte pune apo angazhime të llojeve të ndryshme, tashmë do të mund të shijojnë frytet e suksesit.

Ujori

Situata e përgjithshme është delikate dhe Hëna në shenjën tuaj nuk i përmirëson gjërat. Të paktën për momentin përpjekjet në dashuri rezultojnë të pasuksesshme.

Peshqit

Brenda jush ka një përqendrim dyshimesh dhe tensionesh, kryesisht për shkak të projekteve dhe lajmeve që nisin në shtator: këndvështrime të ndryshme me partnerët dhe kolegët do të jenë në axhendë./ CNA

Lajmet e fundit nga