LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Aksioni antidrogë/ 18 të arrestuar në Korçë

14 Shtator 2023, 09:05, Kronika CNA
Aksioni antidrogë/ 18 të arrestuar në Korçë
Foto ilustruese

Një megaoperacion antidrogë është zhvilluar në disa qytete të Shqipërisë, mes tyre edhe në Korçë.

Bëhet me dije se 18 persona janë arrestuar nga aksioni i orëve të fundit.

Të arrestuarit janë kryesisht shpërndarës të lëndëve narkotike, por mes tyre dhe prodhues./ CNA

 

Lajmet e fundit nga