LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Bie në kontakt me rrymën elektrike, humb jetën 52-vjeçarja në Tiranë

13 Shtator 2023, 13:21, Kronika CNA

Bie në kontakt me rrymën elektrike, humb jetën 52-vjeçarja

Policia e Tiranës ka njoftuar se mesditën e së mërkurës një grua ka humbur jetën, pasi ka rënë në kontakt me rrymën elektrike në banesën e saj në afërsi të TEG-ut. 

Viktima është 52-vjeçarja me iniciale L. M. 

Njoftimi i policisë:

Më datë 13.09.2023, në afërsi të TEG-ut, shtetasja L. M., 52 vjeçe, në tarracën e banesës së saj, ka rënë në kontakt me rrymën elektrike dhe si pasojë ka ndërruar jetë.

 

 

Lajmet e fundit nga