LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

E rëndë në Korçë/ 44 vjeçari i jep fund jetës, helmohet me fotoksinë

22 Shtator 2022, 15:06, Kronika CNA
E rëndë në Korçë/ 44 vjeçari i jep fund
Foto ilustruese

Një 44 vjeçar me inicialet F.S ka humbur jetën në spitalin e Korçës.

Sipas informacioneve paraprake, dyshohet se ai është helmuar me fotoksinë.

Ndërkohë që familjarët kanë deklaruar se 44-vjeçari shfaqte probleme të shëndetit mendor.

Njoftimi i policise

Më datë 21.09.2022, në Spitalin Rajonal Korçë ka ndërruar jetë shtetasi F. S., 44 vjeç, lindur në Poloskë, Devoll dhe banues në Tiranë. Nga hetimet e para rezultoi se ky shtetas kishte konsumuar në Bilisht, lëndë të dyshuar helmuese fotoksinë. Sipas deklarimeve të marra nga familjarët, 44-vjeçari shfaqte probleme të shëndetit mendor.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Korçë, për veprime të mëtejshme./CNA.al

Lajmet e fundit nga