LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E rëndë në Tiranë/ 45-vjeçarja hidhet nga kati i pestë i banesës

14 Shtator 2023, 19:51, Kronika CNA
E rëndë në Tiranë/ 45-vjeçarja hidhet nga kati i
Foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme rreth orës 19:25, në rrugën “Muhamet Gjollesha”, në Tiranë.

Dyshohet se është vetëhedhur nga kati i pestë i banesës së saj shtetasja me iniciale S. Xh.

45-vjeçarja është dërguar menjëherë në spital për të marrë shërbim mjekësor dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Ndërkohë, grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të saj./ CNA

Lajmet e fundit nga