LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Klodiana Lala: Një grua shtatzënë shpërndante kokainë, 71-vjeçarja shiste heroinë

14 Shtator 2023, 22:56, Kronika CNA
Klodiana Lala: Një grua shtatzënë shpërndante kokainë,
Gazetarja Klodiana Lala

Gazetarja Klodiana Lala foli mbrëmjen e sotme për shpërndarjen e drogave në shkolla, lokale dhe në lagje, marrë shkas nga megaoperacioni i policisë.

Lala tha në emisionin e Blendi Fevziut se mes të shoqëruarve dhe arrestuesve janë edhe një grua shtatzënë dhe një e moshuar.

Sipas saj, gruaja shtatzënë shpërndante kokainë, ndërsa 71-vjeçarja shpërndante heroinë.

“Ditën e sotme është ekzekutuar masa për një grua shtatzënë, e cila është në muajin e 8-9, e cila aktualisht është në masën e arrestit në shtëpi për shkak të shtatzanisë, por ishte e përfshirë në çështjet e shpërndarjes së kokainës. Është në masën e arrestit në shtëpi një grua 71-vjeçare, e cila shpërndante heroinë. Është po ashtu një i moshuar 71-vjeçar që është në masë sigurie”, theksoi gazetarja./ CNA

Lajmet e fundit nga