LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Rrihet 41-vjeçari në Babrru

15 Shtator 2023, 08:21, Kronika CNA

Rrihet 41-vjeçari në Babrru

Mëngjesin e sotëm, në Babrru janë konfliktuar disa persona.

Shtetas ende të pa indetifikuar kanë goditur me grushte shtetasin me incialet SH.H, 41-vjeç.

Si pasojë e plagëve, 41-vjeçari ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Më datë 15.09.2023, rreth orës 06:50, në Babrru, shtetas ende të pa identifikuar, dyshohet se kanë goditur me grushte, shtetasin Sh. H., 41 vjeç, dhe më pas janë larguar.

Si pasojë 41-vjeçari është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e personave të përfshirë në ngjarje”, njofton policia./ CNA

Lajmet e fundit nga