LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

VIDEO-Aksident në aksin Shamoll-Korçë/ Makina bëhet “copë”

16 Shtator 2023, 08:29, Kronika CNA
VIDEO-Aksident në aksin Shamoll-Korçë/ Makina bëhet
Aksdent ne Korce

Në orët e para të mëngjesit të sotëm ka ndodhur një aksident i rëndë në aksin rrugor Shamoll-Korçë.

Ashtu siç shihet dhe nga pamjet e mbërritura pranë redaksisë së CNA, automjeti që është aksidentuar është bërë “copë”.

Ende nuk dihet nëse ka persona të plagosur apo viktima, por dëmet materiale janë të konsiderueshme.

Për më tepër shihni videon e mëposhtme./ CNA

Lajmet e fundit nga