LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto - “Bomba” Vildane Zeneli/ Poza provokuese me bikini nga makina

30 Nëntor 2023, 15:54, Lifestyle CNA

Foto - “Bomba” Vildane Zeneli/ Poza provokuese me bikini nga makina

Vildane Zeneli, bukuroshja nga Kosova, jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, është një nga modelet më të lakmuara dhe të dashura.

Vildanja ka pasur kontrata me dy nga kompanitë më të mëdha të modës si Ford Models dhe Major Agency në Evropë.

Ajo ka qenë imazhi dhe ka modeluar për shumë marka të njohura si linjat e veshjeve të Jennifer Lopez, Sweetface, JLO dhe Justweet, Baby Phat, Canon, August Silk, Ed Hardy, Vera Wang, Just Cavalli, kozmetikë EBC dhe shumë të tjera.

Superbomba shqiptare, që vijon të jetë “on top”, na mahnit herë pas here me foto mjaft sensuale.

Një gjë të tillë ka bërë edhe së fundmi, pasi ka ardhur për fansat tejet provokuese, me bikini jeshile./ CNA.al

Lajmet e fundit nga