LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto – E veshur me një fustan rrjetë/ Dua Lipa “nuk i lë vend” imagjinatës

29 Nëntor 2023, 22:37, Lifestyle CNA
Foto – E veshur me një fustan rrjetë/ Dua Lipa “nuk i
Këngëtarja Dua Lipa

Ylli i Popit, Dua Lipa, është cilësuar dhe vlerësuar nga stilistët si një nga këngëtaret dhe personazhet e botës së shoëbizit, që ka stil dhe elegancë.

Veshja më e fundit e këngëtares, Dua Lipa, ka tërhequr jo pak vëmendje.

Ajo është shfaqur në Neë York me një fustan rrjetë ngjyrë të zi, që i ekspozojnë gjoksin.

Veshjen e ka shoqëruar me një pellush të gjatë dhe çizme. Ky look me të zeza i shqiptares e ka bërë atë të shkëlqejë edhe njëherë, ndërsa i ka lënë shumë pak vend imagjinatës./ CNA

 

Lajmet e fundit nga