LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Koncerti i Natës së Bardhë/ Noizy, Elvana, Luizi dhe Ylli Limani në një natë të paharrueshme në sheshin "Skënderbej"

29 Nëntor 2023, 15:36, Lifestyle CNA

Koncerti i Natës së Bardhë/ Noizy, Elvana, Luizi dhe Ylli Limani

Një mbrëmje e paharrueshme me muzikë dhe festë i pret të gjithë qytetarët në sheshin "Skënderbej", ora 18:30.

Koncerti i Natës së Bardhë do të bëjë të mundur që të dëgjoni këngëtarët më me zë të momentit.

Argëtimi do të fillojë në orën 18:30 me DJ Benito, Noizy, Elvana Gjata, Luiz Ejlli, Ylli Limani, Stine, Kida, Capital T, Samanta Karavella, Mc Kresha, Varrosi, Buta, Elgiti dhe Romeo, West Side Family.

Gjithashtu do të ketë dhe spektakël fishekzjarresh në orën 22:00./ CNA

Lajmet e fundit nga