LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Luiz, ty të sjellin rroba false”/  Olta Gixhari lëshon "perlën" e radhës: Unë vishem me “Zara”

30 Janar 2023, 09:12, Lifestyle CNA

“Luiz, ty të sjellin rroba false”/  Olta Gixhari

Aktorja Olta Gixhari ka lëshuar perlën e radhës, pasi u shpreh se ka nivele të larta të standardit të jetesës dhe për të 100 mijë euro nuk është një shifër kushedi se çfarë.

Gjatë një bisede me banorët, Olta i është drejtuar Luiz Ejllit se atij i sjellin rroba false dhe nëse do ta bënin këtë gjë me të do të mërzitej shumë.

Këngëtari i është drejtuar se njerëzit janë të varfër dhe nuk pretendon t’i sjellin rroba të shtrenjta pasi edhe vetë nuk është i pasur.

Ndër të tjera ka shtuar se ajo vishet me veshje të firmës “Zara”.

Biseda

Olta: ..."Myslym Shyri" se ata kanë false. E shikon që ia sjellin false. Karton komplet i sjellin. Unë të isha në vendin tënd do isha mërzitur shumë. Të më sjellin rroba false.

Pse duhet të veshësh false.

Luiz: S’jam i pasur.

Olta: Nuk është te pasuria po e them për ata që i sjellin.

Luiz: Janë të varfër pra. Me qenë të pasur i sjellin origjinal. S’kanë lekë moj zemër.

Olta: Po vishu si unë me "Zara"./ CNA.al

Lajmet e fundit nga