LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Rrëzëllitëse ashtu si dielli/ Fotot më të nxehta të Efi Dhedhes

1 Shtator 2023, 19:49, Lifestyle CNA

Rrëzëllitëse ashtu si dielli/ Fotot më të nxehta

Efi Dhedhes, padyshim një nga vajzat më të dashura të publikut.

Bukuroshja brune fillimisht u bë e njohur nga pjesëmarrja në emisionin e dashurisë “Përputhen” dhe më pas në “Big Brother VIP 2”.

Ajo u pikas për natyrën e çiltër, vajzën e thjeshtë, të drejtë dhe moskokëçarëse, duke rrëmbyer zemrat e publikut.

Edhe pas daljes nga shtëpia e “Big Brother VIP”, Efi ka vijuar të jetë në lajmet kryesore të mediave rozë.

Jo pak herë ajo është vënë në qendër të vëmendjes për shkak të fotove të saj të nxehta, disa prej të cilave në po i sjellim më poshtë me anë të një galerie./ CNA

Lajmet e fundit nga