LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

U dërgua nga “Big Brother VIP Kosova” në spital/ Lugati rezulton pozitiv me Hiv-Aids

22 Janar 2023, 22:43, Lifestyle CNA

U dërgua nga “Big Brother VIP Kosova” në spital/ Lugati

Banori i “Big Brother VIP Kosova”, Gjon Karrica apo siç njihet ndryshe Lugati, u dërgua disa ditë më parë në spital, për shkak të gjendjes së tij shëndetësore.

Ai iu nënshtrua analizave mjekësore dhe mediat raportojnë se tashmë përgjigja se Karrica ka dalë pozitiv me Hiv-Aids.

Sipas “Indeksonline”, Lugati është duke u trajtuar në Klinikën Infektive në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës.

Ende nuk ka detaje për gjendjen e tij shëndetësore, ndërsa më parë u raportua nga mediat se konkurenti kishte një infeksion në mushkëri.

Aktualisht, ende nuk ka një reagim nga “Big Brother VIP Kosova” apo familjarët e Lugatit në lidhje me këtë lajm./ B.A. – CNA.al

U dërgua nga “Big Brother VIP Kosova” në spital/ Lugati

Lajmet e fundit nga