LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTO- Përtej bindjeve politike/ Kryebashkiaku i Memaliajt shfaqet në krah të Gramoz Ruçit

16 Shtator 2023, 13:17, Politikë CNA
FOTO- Përtej bindjeve politike/ Kryebashkiaku i Memaliajt shfaqet në
Gramoz Ruçi dhe Albert Malaj

Kryebashkiaku i Memaliajt Albert Malaj ka zhvilluar një takim  ish kryetarin e Kuvendit Gramoz Ruçin.

Malaj shihet i ulur në një tavolinë, i shoqëruar nga Gramoz Ruçi dhe profesori Ethem Ruka.

Kjo foto në fakt përtej të gjitha pyetjeve që mund të lindin, tregon mbi të gjitha një akt qytetarie.

Të kundërt në bindje politike, por Malajn dhe Ruçin i bën bashkë qytetaria.

Kujtojmë se në 14 maj, në zgjedhjet lokale, Malaj arriti të mposhte kandidatin e PS, Gjolek Gucin.

Malaj arriti të merrte Bashkinë e Memaliajt me 3017 vota. / CNA

FOTO- Përtej bindjeve politike/ Kryebashkiaku i Memaliajt shfaqet në

Lajmet e fundit nga