LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Erzeni në avantazh ndaj Dinamos, mbyllet pjesa e parë

17 Shtator 2023, 17:00, Sport CNA
Erzeni në avantazh ndaj Dinamos, mbyllet pjesa e parë

Është mbyllur pjesa e parë në sfidën mes Erzenit dhe Dinamos, e vlefshme për javën e katërt në Superiore.

Pas 45 minutave të para, skuadra shijakase, kryeson 1-0, falë golit të shënuar nga Maliqi në minutën e 26-të.

Dinamo tentoi të reagojë në fundin e pjesës së parë, por portieri Hasanbelli ia doli të mbajë portën e paprekur.

Pritet një pjesë e dytë e luftuar nga të dyja ekipet, që do të kërkojnë fitoren nga kjo përballje.

Lajmet e fundit nga