LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Fund dramatik dhe katër gola, Leverkusen shtang Bayernin

15 Shtator 2023, 22:35, Sport CNA
Fund dramatik dhe katër gola, Leverkusen shtang Bayernin

Bayerni vuan shumë përballë Bayer Levekusenit në “Allianz Arena” në ndeshjen hapëse të javës së katërt të Bundesligës, në sfidën që u mbyll 2-2. 

Dy herë kaloi në epërsi skuadra bavareze, me Harry Kane dhe Gortezkan, por po kaq herë barazoi Leverkuseni me Grimaldon në pjesën e parë dhe Palacios në kohën shtesë.

Dy skuadrat kryesuese të Bundesligës ndajnë pikët dhe kreun, pasi kanë grumbulluar nga 10 pikë në katër ndeshje.

 

 

 

Lajmet e fundit nga