LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ish-sulmuesi i Skënderbeut "abonohet" me golin në Azerbajxhan

17 Shtator 2023, 17:19, Sport CNA
Ish-sulmuesi i Skënderbeut "abonohet" me golin në

Sulmuesi shqiptar Belajdi Pusi ka shënuar sërish në kampionatin e Azerbajxhanit. Në minutën e 59′ të sfidës, teksa ekipi i tij ishte në avantazh, Pusi arriti të dyfishonte shifrat.

Ish-sulmuesi i Skënderbeut e ka nisur ndeshjen sot që nga minuta e parë dhe duket se ka fituar besimin e trajnerit. Rikujtojmë që ky është goli i tij i tretë me fanellën e Turan Tovuz. Ndërkohë rezultati i ndeshjes tani është në bazazimin 2-2.

Lajmet e fundit nga