LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Jasir Asani: Ishim gjatë gjithë kohës në sulm, por fati nuk ishte me ne

20 Nëntor 2023, 23:09, Sport CNA
Jasir Asani: Ishim gjatë gjithë kohës në sulm, por fati nuk

Sulmuesi i Kombëtares kuqezi, Jasir Asani ka deklaruar se fati nuk ishte me Shqipërinë sot por që janë të lumtur pasi ndodhen në vendin e parë.

“Jo nuk është puna që është mësuar për golat, por ccdo kombëtare luan fort dhe mbrohet, është vështirë të shënosh. Besoj kemi bërë një ndeshje të mirë dhe jemi të lumtur që e mbyllëm në vendin e parë. Ne kemi qenë gjatë gjithë kohës në sulm, ndoshta fati nuk ishte me ne, patëm raste për golin me Dakun, kemi bërë një punë të mirë dhe kemi rrahur shumë kombëtare, ne kemi bërë maksimumin dhe të gjithë jemi të lumtur pasi jemi në vendin e parë” deklaroi ai për TV Klan. 

Lajmet e fundit nga