LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Java e katërt e Superiores, dy skuadra zbresin sot në fushë

17 Shtator 2023, 10:09, Sport CNA
Java e katërt e Superiores, dy skuadra zbresin sot në fushë

Ditën e sotme do të nisë edhe java e 4-të e “Abissnet Superiore”. Është parashikuar që vetëm një takim të luhet dhe në këto kushte e gjithë vëmendja do të jetë në “Egnatia Arena”.

Erzeni pret Dinamon në një duel mjaft interesant që do të startojë në orën 16:00. Shijakasit kanë arritur të marrin 2 barazime në 3 javët e para, ndërsa Dinamo vjen pas fitores së fundit me Kukësin.

Alfred Deliallisi do të tentojë të marrë fitoren e parë për këtë sezon, ndërsa Luigi Di Biagio dëshiron që skuadra e tij të ketë vazhdimësi dhe të marrë një tjetër 3 pikësh që do ta ngjiste në vendet e para në tabelën e klasifikimit.

Lajmet e fundit nga