LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kategoria e Parë/ Vetëm dy gola në katër ndeshje, ja rezultatet e pjesëve të para

17 Shtator 2023, 16:49, Sport CNA
Kategoria e Parë/ Vetëm dy gola në katër ndeshje, ja

Është mbyllur në barazim pa gola, pjesa e parë në sfidën mes Kastriotit dhe Flamurtarit, e vlefshme për javën e tretë në Kategorinë e Parë.

Pjesë e parë e qetë dhe me raste të pakta për shënim nga të dyja ekipet, që u shfaqën të kujdesshme. Paralelisht luhen edhe tre ndeshje të tjera në Kategorinë e Parë.

Rezultatet e pjesëve të para:

Kastrioti-Flamurtari 0-0

Apolonia-Besa 0-1

Bylis-Tomori 0-1

Luzi-Korabi 0-0

Lajmet e fundit nga