LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Larje “hesapesh” në “Grupin e Ferrit”, ja ndeshjet e ditës së sotme

23 Shtator 2022, 10:15, Sport CNA

Larje “hesapesh” në “Grupin e Ferrit”, ja ndeshjet

Nations League vijon ditën e tretë të saj me përballje "të vjetra”. Pas ditës së djeshme, ku “Big"-ët zbritën në fushën e lojës, e sotmja nis akoma më e zjarrtë. E gjithë skena është për Grupin 3 ose ndryshe "Grupi i Ferrit" ku hesapet janë akoma të hapura.

Anglia udhëton për në Itali, aty ku do të tentojë të “marrë hak” ndaj "Axurrëve" pas humbjes në finalen e "Euro 2020". Ndeshja fillon në orën 20:45 në "San Siro". Tjetra e grupit është ajo mes Gjermanisë dhe Hungarisë në "Red Bull Arena" të Lajpcigut, aty ku vendasit do të kërkojnë vendin e parë që “çuditërisht” mbahet nga hungarezët.

Të gjitha ndeshjet e ditës:

Larje “hesapesh” në “Grupin e Ferrit”, ja ndeshjet

Lajmet e fundit nga