LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

LIVE SUPERIORJA/ Startojnë pesë përballje, mësoni rezultatet dhe renditjen në kohë reale

25 Maj 2023, 16:03, Sport CNA
LIVE SUPERIORJA/ Startojnë pesë përballje, mësoni rezultatet

"Abissnet Superiore" ditën e sotme do të zhvillojë ndeshjet e javës së 35-të, teksa 5 takime mjaft interesante do të startojnë duke nisur që nga ora 16:00.

E gjithë vëmendja do të jetë te dy skuadrat kryeqytetase, të cilat do të luftojnë në distancë për titullin kampion dhe një hap fals ditën e sotme do të thoshte “lamturmirë” titull. Ndërkohë, mund të mësojmë edhe skuadrat që bien në Kategorinë e Parë apo ato që sigurojnë Europën.

REZULTATET LIVE:

Kastrioti-Partizani 1-4
9′ Greca / 39′ Rrapaj, 45′, 63′ Da Silva, 58′ Murataj

Tirana-Bylis 2-2
22′, 53′ Hila / 26′ Danladi, Adili 80'

Kukësi-Erzeni 0-0

Teuta-Egnatia 1-0
3′ L. Vila

Vllaznia-Laçi 1-1
47′ Balaj

RENDITJA:

Lajmet e fundit nga