LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

ZYRTARE/ Ndryshime te Dinamo, prezantohet trajneri Mehmeti

18 Shtator 2023, 13:15, Sport CNA
ZYRTARE/ Ndryshime te Dinamo, prezantohet trajneri Mehmeti

Dinamo ka prezantuar trajnerët për moshat, U-19, U-17, U-16, U-15, U-14, U-13, U-11. Nëpërmjet një njoftimi për mediet, klubi dinamovit tregon se kush do të jenë ata që do të drejtojnë në këtë edicion të ri.

Në sy bie Dritan Mehmeti, i cili do të jetë në krye të Dinamos U-19. Në lajmërimin e bërë për mediet thuhej se:

“FC Dinamo City ka kënaqësinë t’ju njohë me trajnerët e akademisë për sezonin 2023-2024. Dinamovitët e rinj dhe të vegjël, do të drejtohen sipas grupmoshave nga:

U19 Dritan Mehmeti
U17 Genc Mahmutaj
U16 Sabien Lilaj
U15 Jahmir Hyka
U14 Engert Bakalli
U13 Luan Pinari
U11 Aleko Bregu
Trajner portierësh: Edvan Bakaj

Kontakt: +355692027666 dhe e-mail [email protected]

Lajmet e fundit nga