LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Buzëkuqi jeshil i Kylie Jenner po çmend “Tik Tok”

23 Nëntor 2022, 17:06, Trending CNA
Buzëkuqi jeshil i Kylie Jenner po çmend “Tik Tok”
Kylie Jenner, influencuese

Të githë përdoruesit e Tik Tok dhe adhurueset e make up janë njohur tahsmë me buzëkuqin e  Kylie Cosmetics, Wizard of Oz.

Një produkt që po bën xhiron në rrjetet sociale, për shkak se ngjyra e tij është jeshile, por pigmenti kur aplikohet në buzë ndryshon duke u kthyer në një ngjyrë rozë.

Të shumtë janë adhurueset që e kanë përdorur këtë buzëkuq, duke i publikuar edhe videot në rrjetet sociale, ku janë parë dhe pëlqyer nga mijëra ndjekës nga e gjithë bota./ CNA.al

Lajmet e fundit nga