LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTOT- Nga fustanet tek çantat dhe këpucët/ A jeni kuriozë të dini se cilat ngjyra do të mbizotërojnë në 2023

22 Shtator 2022, 17:46, Trending CNA
FOTOT- Nga fustanet tek çantat dhe këpucët/ A jeni kuriozë
Foto ilustruese

Marka e njohur Fendi, ka gati koleskionin e saj për veshjet Pranverë-Verë 2023.

Ajo që u pa, ishte një pasarelë plot ngjyra të ndezura, nga jeshilja, blu dhe nuancat e portokallisë.

Jo vetëm fustanet, do të jenë plot ngjyra, por edhe këpucët, çantat dhe aksesorë të tjerë.

Gjithashtu edhe detajet në veshje, Fendi ka vendosur t’i sjellë me ngjyra./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga