LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Të fiksuara pas kostumeve serioze?/ 5 ide si të transformoni stilin tuaj

30 Maj 2023, 14:40, Trending CNA

Të fiksuara pas kostumeve serioze?/ 5 ide si të transformoni stilin

Kostumet serioze, pra xhaketa dhe pantallonat e gjera janë kthyer tashmë në një veshje që çdo vajzë e cila punon në zyrë duhet të ketë në garderobën e saj.

E zeza, bluja dhe grija janë ngjyrat klasike për të cilat të gjithë kemi investuar (të paktën për intervistën e parë), por ngjyrat pastel apo të ndezura kanë aftësinë të ndryshojnë pamjen tuaj.

Të fiksuara pas kostumeve serioze?/ 5 ide si të transformoni stilin

Më poshtë do të gjenin disa këshilla për të kombinuar veshjen tuaj.

1.Kostum me sandale

Të fiksuara pas kostumeve serioze?/ 5 ide si të transformoni stilin

2.Kostume të kombinuara me këmishën me ngjyrë

Të fiksuara pas kostumeve serioze?/ 5 ide si të transformoni stilin

3. Kostum dhe këmish njëngjyrëshe

Të fiksuara pas kostumeve serioze?/ 5 ide si të transformoni stilin

4. Kostum i kombinuar me crop top

Të fiksuara pas kostumeve serioze?/ 5 ide si të transformoni stilin

5. Kostumi informal prej liri bëhet elegant

Të fiksuara pas kostumeve serioze?/ 5 ide si të transformoni stilin

 

Lajmet e fundit nga